تبلیغات
تحقیقات و مقاله های ویژه معلمان - چگونه و کی میوه بخوریم

تحقیقات و مقاله های ویژه معلمان

خوشبختی ما : تجربه از دیـروز، استفاده از امـروز، امیـد به فـردا

 

چگونه و کی میوه بخوریم

 

نوع مطلب :چگونه و کی میوه بخوریم ،

نوشته شده توسط:علی اكبر ادهم ماراللو آموزگار ششم استان اردبیل شهرستان پارس آباد

چگونه میوه بخوریم؟


همه ما فکر می‌کنیم که خوردن میوه یعنی خرید میوه، پوست کندنش و جویدن، اما به این سادگی هم نیست. بسیار مهم است که بدانیم چگونه و چه وقت باید میوه بخوریم .
شبکه ایران: راه صحیح خوردن میوه ها این است که میوه ها را بعد از میل غذا نخورید میوه ها باید زمانی خورده شوند که معده خالی است.
اگر میوه ها را به آن صورت بخورید، نقش مهمی در مسموم کردن سیستم بدنتان خواهند داشت به طوری که کاهش قدرت برای انجام دیگر فعالیتهای زندگی میشود.درنظر بگیرید که دو تکه نان و یک تکه میوه خورده اید
تکه میوه آماده است که مستقیما وارد معده تان و روده تان شود اما به دلیل آن دو تکه نان، از ورود سریع آن به معده جلوگیری می شود. در این بین همه غذا فاسد شده، تخمیر می‌شود و به اسید تبدیل می‌شودبه محض اینکه درون معده، میوه با غذا و آنزیمهای گوارشی تماس پیدا می‌کند، همه حجم غذا شروع به ازبین رفتن و فاسد شدن می‌کند،  پس میوه های خود را زمانی مصرف کنید که معده تان خالی است و یا قبل از خوردن وعده های غذایتان میل کنید .
اگر میوه را با شکم پر میل کنید، میوه ها با غذای فاسد شده ترکیب می‌شوند و گاز تولید می‌کنند و درنتیجه شما دچار
سفیدی مو، تاس شدن، عصبانیت و گودی‌های سیاه زیر چشم می‌شوید. 
با توجه به تحقیقات دکتر هربرت شلتون، بایستی بدانیم که چنین موضوعی صحیح نیست که بعضی از میوه ها مانند پرتقال، نارنج و لیمو خودشان اسیدی هستند. چرا که همه میوه ها در بدن قلیایی می‌شوند، اگر شما روش صحیح میوه خوردن را کاملا رعایت کنید شما به راز زیبایی، عمر طولانی، سلامت، انرژی، شادابی و وزن طبیعی دست پیدا خواهید کرد، زمانی که نیاز دارید که آب میوه بنوشید فقط آب میوه تازه بنوشید نه آب میوه‌های صنعتی حتی آب میوه هایی که بسیار سفت هستند را ننوشید .
میوه های پخته شده را نخورید چرا که هرگز ماده مغذی میوه ها را دریافت نخواهید کرد،تنها مزه شان را دریافت میکند پختن، تمام ویتامین ها را از بین میبرد  اما به هرحال خوردن میوه کامل بهتر از نوشیدن آب آن است اگر باید آب میوه بنوشید طوری بنوشید که دهانتان پر شود و آن را آرام آرام غورت دهید چرا که باید اجازه دهید که آب میوه با بزاق دهانتان قبل از غورت دادن آن کاملا ترکیب شود.
و در نهایت این که میتوانید برای پاکسازی بدنتان 3 روز روزه ی میوه بگیرید به مدت 3 روز فقط میوه بخورید و در آخر متعجب میشوید از اینکه دوستانتان به شما میگویند که چقدر پوستتان درخشان و صاف شده است.
منبع: http://www.inn.ir/newsdetail.aspx?ID=66456